Asil Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak. İstanbul’da profesyonel şehir içi ve şehirler arası ambalajlı ve sigortalı evden eve taşımacılık yapmak amacıyla kuruluştur. 17 yılı geçen tecrübemizle beraber başta İstanbul olmak üzere, ve diğer ilçelerdeki tüm İstanbul halkına hizmet veriyoruz. Sadece Şehir içi değil Şehirler arasıda evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız. Biriken tecrübemize gelişen teknolojiyi de adapte ederek ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK sistemi ile sizlerin en büyük korkusu olan ev taşıma sürecini. Sizler için mümkün olduğunca rahat ve keyifli hale getirmek adına tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Şehir içi ve Şehirler arası evden eve taşımacılıkta gelişmiş lojistik ağımızla sizlere çok daha hızlı ve ekonomik şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz taşıma öncesi evinizde ekspertiz yaparak gerekli taşıma planını hazırlar ve ardından yeterli sayıdaki personel ile büyük bir titizlikle eşyalarınızı paketleyerek taşımaya hazır hale getirir. Paketlenen eşyalar ASANSÖR ile taşınarak yeni adresinde tekrardan kurulur ve kullanımınıza hazır halde size teslim edilir.

Yaptığımız tüm taşımalar sigorta kapsamındadır ve olası bir aksilikte tüm hasar sigorta tarafından karşılanır. Asil Evden Eve Nakliyat yılların tecrübesi ile size mükemmel bir hizmet sunar ve sorunsuz bir taşınmayı taahhüt eder.

İstanbulda ilkleri yaşatan profesyonel şehir içi ve şehirler arası ambalajlı ve sigortalı evden eve taşımacılığını sunan firmamız 17 yıldan uzun süredir sektörde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Profesyonel – deneyimli ekibimiz ve gelişen teknoloji ile beraber ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK sistemi ile taşınma işlerinizi çok daha sürede ve sorunsuz olarak yapmaktayız.

İstanbulun gözde evden eve taşımacılık firması Asil Evden Eve NAKLİYAT olarak şehirler arası taşımacılıkta da tamamen kendi araçlarımız ve kendi personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyaları paketleyen ve yükleyen kişiler ile indiren ve kuran kişiler aynı olduğundan eşyaların gideceği şehirdeki yaşanabilecek sorunları da ortadan kaldırmaktayız. Firmamız H1 ve K3 yetki belgelerine sahiptir. Yaptığımız tüm şehir içi ve şehirler arası taşımalar sigorta kapsamındadır ve meydana gelebilecek tüm hasarlar firmamızca karşılanır.

Asil Evden Eve Nakliyat” üzerine bir düşünce

  • Kasım 19, 2019, 4:34 pm
    Permalink

    ASİL EVDEN EVE NAKLIYATAN ÇOK MEMNUN KALDIM EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDEREK IŞLERINDE BASARILAR DİLERİM.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Asil Nakliyat Whatsapp
Whatsapp Tıkla Bağlan